Тернопільска Присутність у Києві

теґи: клуби, Концерти, музика, нео-психоделія, тернопільська хвиля, шуґейза
Початок: 11.09.2009 19:00
Закінчення: 11.09.2009 23:00
Місце: арт-кафе "Філін"
Адреса: Київ, Куренівський провулок 19/5
Предмет події: Концерти, музика, нео-психоделія, тернопільська хвиля, шуґейза Кількість відвідувачів: 0

У п'ятницю, 11 вересня 2009 року у столичному арт-клубі "Філін" відбудеться мистецький проект "Тернопільська присутність у Києві", за участю гуртів Nameless, The gEE's та ОрАндж.

Презентаційний Фестиваль "Тернопільська присутність" виник спонтанно у березні 2008 року з метою ознайомлення меломанів з інших українських міст з усім розмаїттям мистецької сцени Файного Міста Тернополя ТМ.

Перший концерт цієї серії з великим успіхом відбувся у Львові 8 березня 2008 року у клубі "Одневсе". Тоді львівянам представили свою творчість авангардні електронщики "ZSUF", мелодійне електронне жіноче тріо "Зелені Сестри", інді-рокери "Папараціі" та нео-психоделіки "Nameless" (UA, Ternopil). Різноманітність напрямків і оригінальне звучання кожного обраного для фестивалю колективу і стали візитною карткою акцій "Тернопільської пристуності".

3 липня 2009 року з успіхом відбулася "Тернопільська Присутність у Хмельницькому", якій взяли участь гурти "Nameless" (UA, Ternopil), "Ті, що падають вгору", "oрАндж", "The gEE's", "Los Colorados", The Chellies (Житомир)

В умовах, коли кожний обласний центр в Україні живе власним мистецьким життям, яке через недолугість українського шоу-бізу виглядає подрібненим і відокремленим, феститваль "Тернопільська присутність" намагається вирішити дві задачі – ознайомити слухачів з інших міст з неповторністю тернопільської сцени і показати мистцям інших регіонів України способи трансляції своїх творів на ширшу аудиторію.

Для "Тернопільської Присутності" у Києві 11 вересня 2009 року у арт-клубі "Філін" на Куренівці ми відберемо найкращі на сьогодні в Тернополі колективи різного стилістичного та емоційного забарвлення, які дадуть ознайомчу уяву про те, якого розмаху набув мистецький рух у Файному Місті Тернополі, що таке поняття "тернопільська хвиля" і "тернопільська інвазія".
 

 
Я був там